Araç Kontrolü

Her zaman güvenli sürüş yaptığınızdan emin olmak isterseniz otomobilinize araç kontrolü kapsamında hızlı, ayrıntılı ve maliyet yönünden uygun bir şekilde bakmaktan memnuniyet duyarız.

Profesyonel araç kontrolü

Her zaman güvenli sürüş yaptığınızdan emin olmak isterseniz otomobilinize araç kontrolü kapsamında hızlı, ayrıntılı ve maliyet yönünden uygun bir şekilde bakmaktan memnuniyet duyarız.

  • Her yaştaki tüm araç modelleri için
  • Mevsimsel kontrol ve bakım
  • Orijinal ekipman üreticisi standardında orijinal yedek parçalar

Kontrol, gelecekteki sorunları önler

Ayrıntılı bir araç kontrolü sadece otomobiliniz açısından değil, aynı zamanda doğrudan kendi güvenliğinizle de ilgilidir. Uzmanlarımız, aracınızın teknik açıdan güvenli bir durumda olduğunu ve tüm bileşenlerin düzgün çalışıp çalışmadığını belirlemek üzere en yeni arıza tespit ekipmanlarını kullanır. Bunda temel olarak kaza riskini azaltma ve tüm araç yolcularının güvenliğini artırma amaçlanmaktadır. Ayrıca pahalı ve can sıkıcı arızaların da artık geçmişte kalmasına yardımcı olur.

Daha fazla güvenlik için uzman bilgi birikimi

Yılın herhangi bir zamanında araç kontrolünü yaptırabilirsiniz. Servislerimiz, tüm yıl boyunca en yeni test ekipmanlarını kullanarak uzman ve hızlı arıza teşhisi sunar. Kapsamlı bilgi birikimlerine güvenmenin yanı sıra uzman teknisyenlerimiz, eksiksiz bir yelpazede kaliteli Alpay Servis ürünleri ile çalışma avantajından da yararlanır. Bu da güvenlikle ilgili bileşenlerin doğru kontrol edilmesini ve tüm sıvılar (fren sıvısı, yağ, soğutma suyu) ile filtrelerin profesyonel olarak değiştirilmesini garanti eder.

Güvenli sürüş

Alpay Servis’in uygun maliyetli araç kontrolü, aracınızın trafiğe uygun olup olmadığı hakkında güvenilir bilgiler verir. Hem tehlikeli durumlardan hem de pahalı onarım çalışmalarından kaçınmanızı sağlar. Yine de potansiyel tehlikelerin nerelerde olabileceğini sadece bir uzman söyleyebileceğinden siz her zaman düzenli bakım aralıklarınızı takip edin.

Uzman tavsiyemiz

Biliyor muydunuz? Güvenli sürüş için iyi görüş alanı şarttır ve hatta kanunlarca mecburidir. Kullanım ömürleri boyunca yaklaşık 60 futbol sahasına eşdeğer büyüklükte bir alanı silmek zorunda kaldıklarından ancak üstün kalitede silecekler bu zorluğun üstesinden gelebilir. İşte bu yüzden Alpay Servis sileceklerinin üstün etkisini kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunları servislerimizden birinden satın aldığınızda hem kusursuz görüş alanına sahip olursunuz hem de ücretsiz olarak bunları taktırabilirsiniz.

SERVİS RANDEVUSU

Alpay Oto Servis randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

7/24 SERVİSE TESLİM

Alpay Oto Servis randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Alpay oto servis hizmetleri hakkında her türlü soru ve talebiniz için formu doldurup iletişime geçin.

Alpay Servis Felsefesi

Yaptığımız işi seviyoruz. Tamamen hazırız. İşimizi severek yapıyoruz. Biz her zaman hazırız. Her gün %100 performans ile çalışıyoruz. Bazıları bunu çılgınlık olarak görüyor. Biz ise günlük işimiz diyoruz. Bir gönül işi. Bir onur meselesi. Sonuçta, bir Alpay oto servisiyiz. Markamıza bağlıyız.

Üstün kalite ile araç bakım hizmeti

Alpay Oto Servis; Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Land Rover, Lamborghini, Maserati, Mini Cooper, Mercedes - Benz, Porsche, Range Rover, Skoda, Seat, Volvo, Volkswagen ve Volkswagen Ticari modelleri ve diğer marka araçlara hizmet verebilen, otomobil servis organizasyonudur.

Servis Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat , uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olamak amacıyla telefonunuz aracılığıyla size ulaşacaktır. Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

SERVİS HİZMETLERİ

Alpay Otomobil Servis Kampanyaları

Alpay Servis Araç Kampanyaları sayfasında güncel araç kampanyalarını inceleyebilir, dilediğiniz kampanyaya online başvurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

ALPAY SERVİS ekibi olarak servis işlemlerinizi mümkün olduğunca kolay ve sorunsuz yapmak istiyoruz. Aşağıda, sıkça sorulan bazı sorular bulunmaktadır. Sorunuz, aşağıda listelenmiyorsa lütfen (+90) 232 435 25 25 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimize başvurmaktan çekinmeyin.

GÜNCEL HABERLER

Otomobil dünyasında yaşanan gelişmeler, 2019'da çıkan yeni otomobil modelleri; ikinci el araba haberleri ve incelemeleri Alpay Servis'de!

Görüş ve Önerileriniz

Alpay oto servis hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için görüş ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşın.

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 21:00, hafta sonu 09:00-19:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×