BMW SERVİS, TAMİR VE PERİYODİK BAKIM SERVİSİ

ARACINIZI EVİNE GETİRİN, BMW ÖZEL SERVİS

BMW marka aracınızı Alpay Özel Servis’e bekliyoruz. Tüm bakımlarının yanı sıra kaporta-boya, mekanik, elektrik ve tüm periyodik bakımları konusunda uzman kadromuz ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Alpay BMW Özel Servis Konak, Izmir. Tüm BMW Marka Araçlarınıza Özel BMW servisimizde hizmet vermekteyiz. Sürekli BMW bakım kampanyaları ile en uygun fiyatlarda hizmet alabilirsiniz. Ayrıca BMW Yol Yardım için 7/24 telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Alpay BMW Özel Servisi – İzmir ilçelerinde size en yakın BMW Özel Servisi
Alpay Oto BMW Özel servisi, BMW markalı araçlarınızın Tamir ve bakım, Yedek Parça, Kaporta Boya, Mini Onarım, Elektrik ve Ücretsiz Hasar Tespit Hizmeti ile bilgisayar destekli teknik alt yapısı ile güvenle gerçekleştirmektedir.

Alpay Oto BMW Özel servisi, araçlarınızı son teknoloji bilgisayar sistemi ile tarar ve teşhis koyar. Sizin için hızlı, güvenli ve en ekonomik çözümler üretir.

Alpay Oto Özel BMW Servisi, Konak / İzmir’de siz değerli müşterilerimize BMW Özel Servis ve tüm bakım hizmetleri vermektedir.

 

Servis Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat , uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olamak amacıyla telefonunuz aracılığıyla size ulaşacaktır. Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

BMW PERİYODİK BAKIM

HER DURUMDA ÖNCELİĞİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLAN SERVİSLERİMİZDE BMW ARAÇLARINIZIN YILDA BİR DEFA YAPILMASI GEREKEN BAKIMIDIR.

ALPAY SERVİS’TE BMW SAHİPLERİNİN HER TÜRLÜ İHTİYACI KARŞILANMAKTADIR.

Alanında uzman olan BMW ustalarımız ve ekibimiz sayesinde aracınıza yapılan değişim ve onarımlar ile araç ömrü uzatılır.Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinden BMW marka ve model araçlara hizmet vermekteyiz.

BMW periyodik bakım ve onarım servisimizde verdiğimiz hizmetler şunlardır;

Hava filtresi, polen filtre değişimi, yağ filtresi, yakıt filtresi temizliği ve onarımı

lastik bakımı, akü bakımı, ateşleme buji kontrolü,fren sistem kontrolü,klima sistem kontrolü süspansiyon kontrolü, egzoz sistem kontrolleri yapılır.

Alpay otomobil servislerimizde gerekli tespitler ile araç bakımı ve onarımı yapılarak aracınızla sağlıklı bir yolculuk yapmanız sağlanır.