cam hizmeti

Otomobil camları, yol güvenliği açısından büyük önem taşır ve en küçük hasar bile ciddi sorunlara yol açabilir.

Profesyonel cam hizmeti

Otomobil camları, yol güvenliği açısından büyük önem taşır ve en küçük hasar bile ciddi sorunlara yol açabilir. Gecikmeden hasarlı camınızı uzmanlarımıza tamir ettirmeniz için yeterli bir sebep. Gerekirse profesyonel şekilde ve azami dikkatle tamamen yeni bir pencere de takabiliriz.

  • Fırlayan taşların neden olduğu hasarın hızlı ve uzman onarımı
  • Tüm ön camın profesyonel şekilde değişimi
  • Üçüncü taraf ve tam kapsamlı araç sigortası ile ücretsiz onarım

Cam hasarları

Ön camınızdaki küçük bir çatlak, çok da sorun olmadan onarılabilir. Ama uzun süre olduğu gibi bırakırsanız küçük bir delik kısa süre içerisinde uzun bir çatlağa dönüşür. O zaman yapılacak tek şey, tüm ön camın değişimidir. Aklınızda bulundurmanızda fayda var: Fırlayan taşların neden olduğu hasarın onarımı, çoğu üçüncü taraf ve tam kapsamlı sigorta poliçelerinin kapsamındadır ve bu yüzden tamamen ücretsizdir (fazlalık olmadan, fiyatı yükseltmeden). Yeni bir ön cam takılması gerekiyorsa da maliyetler, sigorta poliçenizde kabul ettiğiniz fazladan ödeme ile sınırlıdır.

Değişim mi onarım mı?

Fırlayan taşların neden olduğu hasarı onarmak mümkündür, ancak bu bazı yasal gerekliliklere ve teknik koşullara bağlıdır. Örneğin hasarlı bir arka veya yan camın daima değiştirilmesi gerekirken ön cam, özel sentetik reçineler kullanılarak onarılabilir. Ancak hasarın kesinlikle sürücünün görüş alanı dahilinde olmaması gerekir.

Bir güvenlik faktörü olarak otomobil camı

Bilmenizde fayda var: Aracınızdaki tüm pencereler, bir bütün olarak kaportanın stabilitesine katkıda bulunan bir güvenlik bileşenidir. Takılan otomobil camı da kişisel güvenlik açısından kritik önem taşır. Örneğin bir kaza durumunda ön camın hava yastığı için destek sağlaması gerekir. Çatlaması halinde bu basınca dayanamayacak ve kırılacaktır. En kötü ihtimalle bu durum hava yastığının çalışmasına engel olacak ve ciddi yaralanmaya yol açacaktır.

Uzman tavsiyemiz

Ön camınızda bir hasar oluşması durumunda kir ve nemi uzak tutmak için en kısa zamanda hasarlı alan üzerine şeffaf bant yapıştırmanızı tavsiye ederiz. Ardından profesyonel bir şekilde düzeltilmesi için gecikmeden bir uzmana danışın. Ön cam bantları, tüm Alpay Oto Servis’lerden ücretsiz olarak temin edilebilir.

SERVİS RANDEVUSU

Alpay Oto Servis randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

7/24 SERVİSE TESLİM

Alpay Oto Servis randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Alpay oto servis hizmetleri hakkında her türlü soru ve talebiniz için formu doldurup iletişime geçin.

Alpay Servis Felsefesi

Yaptığımız işi seviyoruz. Tamamen hazırız. İşimizi severek yapıyoruz. Biz her zaman hazırız. Her gün %100 performans ile çalışıyoruz. Bazıları bunu çılgınlık olarak görüyor. Biz ise günlük işimiz diyoruz. Bir gönül işi. Bir onur meselesi. Sonuçta, bir Alpay oto servisiyiz. Markamıza bağlıyız.

Üstün kalite ile araç bakım hizmeti

Alpay Oto Servis; Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Land Rover, Lamborghini, Maserati, Mini Cooper, Mercedes - Benz, Porsche, Range Rover, Skoda, Seat, Volvo, Volkswagen ve Volkswagen Ticari modelleri ve diğer marka araçlara hizmet verebilen, otomobil servis organizasyonudur.

Servis Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat , uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olamak amacıyla telefonunuz aracılığıyla size ulaşacaktır. Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

SERVİS HİZMETLERİ

Alpay Otomobil Servis Kampanyaları

Alpay Servis Araç Kampanyaları sayfasında güncel araç kampanyalarını inceleyebilir, dilediğiniz kampanyaya online başvurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

ALPAY SERVİS ekibi olarak servis işlemlerinizi mümkün olduğunca kolay ve sorunsuz yapmak istiyoruz. Aşağıda, sıkça sorulan bazı sorular bulunmaktadır. Sorunuz, aşağıda listelenmiyorsa lütfen (+90) 232 435 25 25 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimize başvurmaktan çekinmeyin.

GÜNCEL HABERLER

Otomobil dünyasında yaşanan gelişmeler, 2019'da çıkan yeni otomobil modelleri; ikinci el araba haberleri ve incelemeleri Alpay Servis'de!

Görüş ve Önerileriniz

Alpay oto servis hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için görüş ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşın.

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 21:00, hafta sonu 09:00-19:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×