Hakkımızda

Başladığı günden, günümüze Volkswagen Binek, Audi, BMW, SEAT, Mercedes, Skoda, Porsche, MINI, Range Rover, Land Rover ve Volkswagen Ticari modelleri Servisi olarak en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak otomobilinizin bakım ve onarımlarını gerçekleştirmeye ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyoruz.

ALPAY OTO SERVİS HİZMETLERİ

Alpay Oto Servis ailesi olarak tecrübemiz ve deneyimli servis çalışanlarımızla 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz.

Günlük hayatımızın ulaşım araçlarından olan otomobillerin, bakım, onarım ve kontrolleri, istisnasız tüm araç sahipleri için, ihmal kabul etmeyen hayati öneme sahip olduğu gerçeğinden hareketle; Ülkemizde ve dünyada, her gün binlerce trafik kazası sonucu kaybedilen yüzbinlerce can kaybı ve rakamlarla ifadesi zor olan, mal ve değer zayiatına sebep olan trafik kazaları sürücü hatalarının yanı sıra; ÖZELLİKLE OTOMOBİLLERİN TEKNİK BAKIM VE AYARLARININ, İHMAL İLE PERİYODİK OLARAK YAPILMADIĞINDAN KAYNAKLANDIĞI, ÜLKEMİZİN VE DÜNYANIN EN ACI VE CAN YAKICI GERÇEKLERİNDENDİR.

Bu nedenle, her yönü ile kaliteli, güvenli ve kurumsal bir servis ile iş birliği yapmanız ve araçlarınızı düzenli olarak kontrol altında bulundurmanız, sizin ve sizinle hayata tutunan sevenleriniz için hayati önem taşımaktadır.

Memnuniyetiniz Başarımızdır…

Alpay Servis daha kaliteli ve daha iyi hizmet verebilmek için yeni şirket binası 2.500 m2 kapalı alanda,Volkswagen Binek, Audi, BMW, SEAT, Mercedes, Skoda, Porsche, MINI, Range Rover, Land Rover ve Volkswagen Ticari modellerin mekanik, yürüyen aksam, elektrik, elektromekanik, kaporta ve boya dallarındaki tüm arızaları, profesyonel kadrosu, son teknoloji ekipmanlarıyla, hızlı ve ekonomik yollarla çözüme kavuşturmaktadır.Profesyonel yedek parçacılarımız aracınızın ihtiyacı olan yedek parçayı gerek kuvvetli stoklarımızdan, gerekse distribütor firmalardan temin etmektedir. Temin edilen yedek parçalar aracınıza en uygun fiyata monte edilmekte olup garanti şartları dahilinde 1 yıl garantilidir.

HEMEN RANDEVU ALIN

Bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Bizi aramanız, bu sayfadaki iletişim formunu doldurmanız veya e-posta göndermeniz yeterli. Kullanımı kolay “servis arama„ ile uzman tavsiye için size en yakın Alpay Oto Servis Hizmetini anında bulabilirsiniz.

Araç Bakım ve Hasar Onarım Hizmetlerinde Güvenin Adresi Alpay Servis

Sektör içi tecrübemizle ve verdiğimiz güvenle yolunuza devam edin diye hizmetlerimizi kusursuz bir şekilde vermeye devam ediyoruz.

NEDEN ALPAY OTO SERVİS HİZMETİ ?

10 yıllık bilgi ve birikimimizle en iyi hizmeti verebilmek için sizlerle beraberiz. Doğruluk, dürüstlük ilkelerinden şaşmadan, saygılı ve kaliteli hizmetten ödün vermeyerek daha nice yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Her marka ve model aracınızın tamiratı hassasiyetle, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve sigorta şirketleriyle işbirliği içinde yapılır. Hasarlı aracınızın, kasko ve trafik sigortasından, orijinal yedek parça ile kaporta ve boya işçilikleri yapılarak teknolojik cihazlarla tamiratı gerçekleştirilir.

Konusunda eğitimli ve deneyimli kadromuz ile siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak bizim en önemli amacımızdır. Ekibimiz aracınız ile ilgili tüm arıza tespit ve ekspertizleri yaparak sizin için en uygun çözümü sunmaktadır.

VİZYON

Müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve eksiksiz biçimde cevap verilmesi hedeflenmektedir.

MİSYON

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak,
Kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmek,
İletişime açık, geri bildirimli olmak, empati kurabilmek,
Mevcut durumla yetinmeyen, teknolojiyi takip eden, yeni yöntemler geliştirerek rekabet gücünü arttırmaya çalışan bir şirket olabilmek,
Güvenilir, kaliteli hizmet vermek.

TÜM SİGORTA ŞİRKETLERİ İLE ANLAŞMA DAHİLİNDE HASAR ONARIMI YAPILIR

HİZMETLERİMİZE GÖZ ATIN

HER MARKA VE MODEL ARACA HİZMET VERMEKTEYİZ.

Call Now ButtonHemen Ara!
×