Alpay Özel Mercedes – Benz Servisi

Firmamız Mercedes – Benz özel servisi olarak sizlere hizmet vermektedir. İzmir Konak’ta bulunan firmamız Mercedes – Benz araçlarınızı için mekanik servis, kaporta boya, elektirik servisi ve Mercedes – Benz periyodik bakım olarak sizler hizmet vermektedir. İzmir Mercedes – Benz servisi olarak araçlarınız performans kaybı yaşamadan her zaman en iyi ve kusursuz olması için elimizden gelenin en iyisini sizlere sunmaktayız. İzmir Mercedes – Benz boya ve kaporta işlemleriniz aracın orijinalliği bozulmadan yapılmaktadır. Mekanik ve Mercedes – Benz araç elektirik işlerinde orijinal parçalar ile sizlere en iyi servis sunulmaktadır.

 • – İzmir Mercedes – Benz Özel Servisi
 • – İzmir Mercedes – Benz Araç Bakımları
 • – İzmir Mercedes – Benz Yedek Parçaları
 • – Izmir Mercedes – Benz Kaporta Boya
 • – Izmir Mercedes – Benz İlkbahar Kontrolü
 • – Izmir Mercedes – Benz Kış Kontrolü
 • – Izmir Mercedes – Benz Tatil Kontrolü
 • – Izmir Mercedes – Benz 10 Noktada Kontrol
 • – Izmir Mercedes – Benz Detaylı İç Temizlik

ÖZEL HİZMETLERİMİZ ARASINDA;

 • Yerinden teslim alma ve yerine teslim hizmeti
 • Araç kontrolü ve egzoz bakımı
 • Profesyonel teslimat öncesi kontrol
 • Boya ve açılır tavan bakımı
 • Profesyonel gövde onarımı/boyama
 • Bilgisayar kontrollü süspansiyon ayarı
 • Araç kontrolü

Alpay özel servis olarak bizler araçlarınıza sadece bakım yapmıyoruz! Araçlarınız detaylı testlere tabi tutarak eksiklerini buluyoruz; motor aksanının sorunsuz olmasını sağlayarak mükemmel sürüş keyfine ulaşmanızı sağlıyoruz; talebinize göre görüntü kalitesini arttırmanız için bodykit, jant, lastik çözümleri sunuyoruz. Alpay Mercedes – Benz Servis Özel Servis, başta Mercedes – Benz olmak üzere tüm araçlara mekanik, bakım, kaporta-boya, teknik onarım, hafif işlerden, tam onarımlara kadar, Mercedes – Benz hakkındaki tüm servis hizmetleri konularında uzmanlaşmıştır. Bünyesinde en güncel arıza tespit ekipmanları ve aletleri ile donatılmıştır. Her türlü denetimi, değişimi ve tamiri kendi bünyesinde alanında uzman çalışanlar tarafından rahatlıkla yapabilmektedir.

Mercedes – Benz ELEKTRIK, ELEKTRONIK TAMIR VE BAKIM

Servisimizde Mercedes – Benz marka aracınızın klima, anahtar kodalama, ABS-TCS tamiri, Beyin kodlama, radyo-teyp tamiri, tesisat tamiri, Airbag işlemlerinin yan sıra, aracınınız tüm elektriksel ve elektroniksel arızalarına çözüm bulan tecrübeli, eğitimli ve çok güçlü bir ekibi bulunmaktadır. Bu hizmeti size en iyi şekilde sunacak olan firma İzmir’de Alpay Servistir. Alpay Servis sizlere İzmir’de özel Mercedes – Benz servisi olarak hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz ile en iyi Mercedes – Benz servisi olarak adımızı duyurmaktayız.

Mercedes – Benz KAPORTA VE BOYA İŞLEMLERİ

İzmir Mercedes – Benz servisi olan Alpay oto servis kaporta ve boya servisimiz son sistem ekipmanı ile araçlarin kaporta onarimlarini belirtilen sürelerden daha hizlı ve daha güvenli uzman ve egitimli kadrosu ile gerçeklestirmektedir. Kaporta boya servisimiz her türlü kaporta ve boya sorunlarina karşı anında müdahale etmektedir. Sigorta departmanımızla planlı ve sistemli çalısması sayesinde araçlarinizin hasar ve sigorta islemleri bir yandan hizli bir sekilde giderilirken, zaman kaybetmeksizin araçlarınızın onarımı yapılmaktadır. İzmir Mercedes – Benz servis ve bakımında olduğu gibi kaporta ve boya işlemlerinde de sizlere en iyi hizmeti bizler sunmaktayız.

Mercedes – Benz MEKANIK TAMIR VE BAKIM İŞLERİ

Servisimiz tam müşteri memnuniyeti odaklı çalısmaktadir. Özel Mercedes – Benz Servisimizde Mekanik tamir ve bakım işlemleride yapılmakta ve orijinal yedek parça kullanilmaktadır. İzmir Mercedes – Benz orijinal yedek parça aracınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Aracınızdaki diğer parçalarla uyum içerisinde aşınmaları ve uyumsuzlukları ortadan kaldırır.

Mercedes – Benz PERIYODIK ARAÇ BAKIMI

Otomobilinizden iyi bir performans ve otomobilinizle güvenli bir yolculuk için aracımızı belirli araliklarla bakım yaptırmanız gerekmektedir.Yaptıracağınız bakım hem yakıttan tasarruf sağlayacak hem de aracınız motor ömrünü uzatmasını sağlayacaktır. Aracinizi her 10.000 – 15.000 km de bir bakıma girmesi gerekir eğer bir yıl içinde bu kilometre dolmaz ise yilda 1 kez yıllık bakım yaptırmak gerekir. Bu hizmeti size en iyi şekilde sunacak olan firma İzmir / Konak’ta Alpay Servis’tir. Sizlere Mercedes – Benz özel servisi olarak hizmet vermektedir.

Mercedes – Benz ELEKTRIK ELEKTRONIK TAMIR VE BAKIM

Servisimizde Mercedes – Benz marka aracınızın klima, anahtar kodalama, ABS-TCS tamiri, Beyin kodlama, radyo-teyp tamiri, tesisat tamiri, Airbag işlemlerinin yan sıra; aracınınızın tüm elektriksel ve elektroniksel arızalarına çözüm bulan tecrübeli, eğitimli ve çok güçlü bir ekibi bulunmaktadır.

Alpay Servis’in sunduğu 10 noktada kontrol, her türlü havada tüm yıl boyunca daha güvenli sürüşü garanti eder. Uzman servis personelimiz tarafından kontrol edilecek sistem ve bileşenlerin bazıları şunlardır:

Mercedes – Benz DETAYLI İÇ TEMİZLİK, ANTİBAKTERİYEL ARAÇ TEMİZLİK HİZMETİ

Mercedes – Benz marka aracınızın sizin için ne kadar değerli olduğunun farkındayız, bizde Mercedes – Benz marka aracınızı temiz tutmanızı sağlayacak, yardımcı olmak için buradayız. Sahibinden satılık temiz araç diyebilmeniz için Alpay Servis sizlere özel çözümler sunmaktadır. Seramİk kaplama, detaylı iç dış temizlik, boya koruma ve cam filmi uygulaması

Mercedes – Benz TATİL KONTROLÜ

RAHAT VE SORUNSUZ BİR YOLCULUK YAPMANIZ VE VARDIĞINIZDA DİNLENDİRİCİ BİR TATİL GEÇİRMENİZ İÇİN UZMANLARIMIZ Mercedes – Benz MARKA ARACINIZI TAMAMEN KONTROL EDECEKTİR.

Mercedes – Benz İLKBAHAR KONTROLÜ

UZMAN PERSONELİMİZ TARAFINDAN YAPILAN ALPAY OTO SERVİS İLKBAHAR KONTROLÜ, UZUN BİR KIŞIN ARDINDAN YENİ YILA GÜVENLE BAŞLAMANIZI SAĞLAMAK İÇİN Mercedes – Benz MARKA ARACINIZI KENDİNE GETİRME HİZMETİDİR.

Mercedes – Benz KIŞ KONTROLÜ

HAVALAR SOĞUMADAN KARDA VE BUZDA GÜVENLİ SÜRÜŞ SAĞLAMAK İÇİN KIŞ KONTROLÜMÜZE GÜVENEBİLİRSİNİZ. UZMANLARIMIZ EN ÖNEMLİ BİLEŞENLERİ YAKINDAN İNCELER VE Mercedes – Benz MARKA OTOMOBİLİNİZİ, KIŞ KOŞULLARIYLA BAŞ ETMEK ÜZERE HAZIRLAR.

Mercedes – Benz 10 NOKTA KONTROLÜ

Emniyeti elden bırakmam diyorsanız gelin Mercedes – Benz marka otomobilinizi, ayrıntılı ve uygun maliyeti bir şekilde kontrol edelim. Servis’in sunduğu 10 noktada kontrol, her türlü havada tüm yıl boyunca daha güvenli sürüşü garanti eder. Uzman servis personelimiz tarafından kontrol edilecek sistem ve bileşenlerin bazıları şunlardır:

 • Mercedes – Benz Elektronik sistemler
 • Mercedes – Benz Lastikler
 • Mercedes – Benz Lambalar
 • Mercedes – Benz Alt taban
 • Mercedes – Benz Korna
 • Mercedes – Benz Frenler (gözle inceleme)
 • Mercedes – Benz Silecekler
 • Mercedes – Benz Akü (gözle inceleme)
 • Mercedes – Benz Sıvılar
 • Mercedes – Benz Klima sistemi

Mercedes – Benz OTO EKSPERTİZ HİZMETLERİ

Aracınızın hasarlı ve yapılmasını istediğiniz yerlerini mail adresimize göndermeniz, servis ekibimizin incelemesi üzerine size geri dönüş yapılacaktır. Yapılacak inceleme sonrası aracınızdaki hasar hakında yaklaşık bir fiyat öğrenebilirsiniz.

Servis Beklentilerinizi Değiştirin!

Mercedes – Benz Özel Servis iZMİR’de başta Mercedes – Benz araçlarınız olmak üzere üst kalite tüm araçlar için için en iyi servis hizmetini vermektedir

Mercedes – Benz Aracınızın İstediği Tam Bakım

Başta Mercedes – Benz olmak üzere tüm marka ve modellerde teknik sorunların giderilmesi için çözüm üretiyoruz.

Garantili Mercedes – Benz Expertiz

Bünyemizde, firmamıza ait özel donanım ve yazılımlarla almak istediğiniz Mercedes – Benz araç için bilmeniz gereken tüm detayları söylüyoruz.

Mercedes – Benz Yedek Parça Orjinal Aksesuar

Aracınız için bulamadığınız bir parça veya aksesuar mı var? Başta Mercedes – Benz olmak üzere tüm araçlar için çözüm üretiyoruz.

HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER MARKALAR

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR. İzmir ve ilçelere tüm marka ve modeller için servis hizmeti sağlıyoruz

USTAYA SORUN

Ustaya sorun; Sorunuz ve cevabı sitemizde yayınlansın

HİZMETLERİMİZ

Periyodik bakım, servis, klima bakımı ve daha fazlası

İLETİŞİM

Aracınızın sorunlarına çözüm üretmek için bekliyoruz. İletişim Formu için tıklayın

KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYORUZ

OTO BAKIM HER YERDE, 15 yılı aşkın tecrübe ve birikimine dayanarak aracınızın marka ve modeline uygun varsa sizin tercihlerinizi de göz önünde tutarak en kaliteli yağı kullanmayı garanti eder. Bakım esnasında kullandığımız ürünlerin hepsi orijinaldir.

BİLGİLENDİRME;

Aracınızın onarımı ve bakımı esnasında, servisimizde bulunan bekleme salonunda dinlenebilir ve kablosuz internet hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İş yoğunlunuzdan dolayı aracınızı servisimize getiremediğiniz durumlarda, aracınız sizden alınmakta ( Vale Hizmeti ), bakım ve onarım işlemi tamamlandıktan sonra size tekrar teslim edilmektedir.

7/24 yol yardımı hizmetimiz, bize ihtiyaç duyduğunuz her an kusursuz çözüm sunmaktadır. 24 saat boyunca aktif olan araç size her türlü teknik desteği sağlamakta ve gerektiğinde çekici hizmeti sunmaktadır.