Alpay Özel Range Rover Servisi

Firmamız Range Rover özel servisi olarak sizlere hizmet vermektedir. İzmir Konak’ta bulunan firmamız Range Rover araçlarınızı için mekanik servis, kaporta boya, elektirik servisi ve Range Rover periyodik bakım olarak sizler hizmet vermektedir. İzmir Range Rover servisi olarak araçlarınız performans kaybı yaşamadan her zaman en iyi ve kusursuz olması için elimizden gelenin en iyisini sizlere sunmaktayız. İzmir Range Rover boya ve kaporta işlemleriniz aracın orijinalliği bozulmadan yapılmaktadır. Mekanik ve Range Rover araç elektirik işlerinde orijinal parçalar ile sizlere en iyi servis sunulmaktadır.

 • – İzmir Range Rover Özel Servisi
 • – İzmir Range Rover Araç Bakımları
 • – İzmir Range Rover Yedek Parçaları
 • – Izmir Range Rover Kaporta Boya
 • – Izmir Range Rover İlkbahar Kontrolü
 • – Izmir Range Rover Kış Kontrolü
 • – Izmir Range Rover Tatil Kontrolü
 • – Izmir Range Rover 10 Noktada Kontrol
 • – Izmir Range Rover Detaylı İç Temizlik

ÖZEL HİZMETLERİMİZ ARASINDA;

 • Yerinden teslim alma ve yerine teslim hizmeti
 • Araç kontrolü ve egzoz bakımı
 • Profesyonel teslimat öncesi kontrol
 • Boya ve açılır tavan bakımı
 • Profesyonel gövde onarımı/boyama
 • Bilgisayar kontrollü süspansiyon ayarı
 • Araç kontrolü

Alpay özel servis olarak bizler araçlarınıza sadece bakım yapmıyoruz! Araçlarınız detaylı testlere tabi tutarak eksiklerini buluyoruz; motor aksanının sorunsuz olmasını sağlayarak mükemmel sürüş keyfine ulaşmanızı sağlıyoruz; talebinize göre görüntü kalitesini arttırmanız için bodykit, jant, lastik çözümleri sunuyoruz. Alpay Range Rover Servis Özel Servis, başta Range Rover olmak üzere tüm araçlara mekanik, bakım, kaporta-boya, teknik onarım, hafif işlerden, tam onarımlara kadar, Range Rover hakkındaki tüm servis hizmetleri konularında uzmanlaşmıştır. Bünyesinde en güncel arıza tespit ekipmanları ve aletleri ile donatılmıştır. Her türlü denetimi, değişimi ve tamiri kendi bünyesinde alanında uzman çalışanlar tarafından rahatlıkla yapabilmektedir.

Range Rover ELEKTRIK, ELEKTRONIK TAMIR VE BAKIM

Servisimizde Range Rover marka aracınızın klima, anahtar kodalama, ABS-TCS tamiri, Beyin kodlama, radyo-teyp tamiri, tesisat tamiri, Airbag işlemlerinin yan sıra, aracınınız tüm elektriksel ve elektroniksel arızalarına çözüm bulan tecrübeli, eğitimli ve çok güçlü bir ekibi bulunmaktadır. Bu hizmeti size en iyi şekilde sunacak olan firma İzmir’de Alpay Servistir. Alpay Servis sizlere İzmir’de özel Range Rover servisi olarak hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz ile en iyi Range Rover servisi olarak adımızı duyurmaktayız.

Range Rover KAPORTA VE BOYA İŞLEMLERİ

İzmir Range Rover servisi olan Alpay oto servis kaporta ve boya servisimiz son sistem ekipmanı ile araçlarin kaporta onarimlarini belirtilen sürelerden daha hizlı ve daha güvenli uzman ve egitimli kadrosu ile gerçeklestirmektedir. Kaporta boya servisimiz her türlü kaporta ve boya sorunlarina karşı anında müdahale etmektedir. Sigorta departmanımızla planlı ve sistemli çalısması sayesinde araçlarinizin hasar ve sigorta islemleri bir yandan hizli bir sekilde giderilirken, zaman kaybetmeksizin araçlarınızın onarımı yapılmaktadır. İzmir Range Rover servis ve bakımında olduğu gibi kaporta ve boya işlemlerinde de sizlere en iyi hizmeti bizler sunmaktayız.

Range Rover MEKANIK TAMIR VE BAKIM İŞLERİ

Servisimiz tam müşteri memnuniyeti odaklı çalısmaktadir. Özel Range Rover Servisimizde Mekanik tamir ve bakım işlemleride yapılmakta ve orijinal yedek parça kullanilmaktadır. İzmir Range Rover orijinal yedek parça aracınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Aracınızdaki diğer parçalarla uyum içerisinde aşınmaları ve uyumsuzlukları ortadan kaldırır.

Range Rover PERIYODIK ARAÇ BAKIMI

Otomobilinizden iyi bir performans ve otomobilinizle güvenli bir yolculuk için aracımızı belirli araliklarla bakım yaptırmanız gerekmektedir.Yaptıracağınız bakım hem yakıttan tasarruf sağlayacak hem de aracınız motor ömrünü uzatmasını sağlayacaktır. Aracinizi her 10.000 – 15.000 km de bir bakıma girmesi gerekir eğer bir yıl içinde bu kilometre dolmaz ise yilda 1 kez yıllık bakım yaptırmak gerekir. Bu hizmeti size en iyi şekilde sunacak olan firma İzmir / Konak’ta Alpay Servis’tir. Sizlere Range Rover özel servisi olarak hizmet vermektedir.

Range Rover ELEKTRIK ELEKTRONIK TAMIR VE BAKIM

Servisimizde Range Rover marka aracınızın klima, anahtar kodalama, ABS-TCS tamiri, Beyin kodlama, radyo-teyp tamiri, tesisat tamiri, Airbag işlemlerinin yan sıra; aracınınızın tüm elektriksel ve elektroniksel arızalarına çözüm bulan tecrübeli, eğitimli ve çok güçlü bir ekibi bulunmaktadır.

Alpay Servis’in sunduğu 10 noktada kontrol, her türlü havada tüm yıl boyunca daha güvenli sürüşü garanti eder. Uzman servis personelimiz tarafından kontrol edilecek sistem ve bileşenlerin bazıları şunlardır:

Range Rover DETAYLI İÇ TEMİZLİK, ANTİBAKTERİYEL ARAÇ TEMİZLİK HİZMETİ

Range Rover marka aracınızın sizin için ne kadar değerli olduğunun farkındayız, bizde Range Rover marka aracınızı temiz tutmanızı sağlayacak, yardımcı olmak için buradayız. Sahibinden satılık temiz araç diyebilmeniz için Alpay Servis sizlere özel çözümler sunmaktadır. Seramİk kaplama, detaylı iç dış temizlik, boya koruma ve cam filmi uygulaması

Range Rover TATİL KONTROLÜ

RAHAT VE SORUNSUZ BİR YOLCULUK YAPMANIZ VE VARDIĞINIZDA DİNLENDİRİCİ BİR TATİL GEÇİRMENİZ İÇİN UZMANLARIMIZ Range Rover MARKA ARACINIZI TAMAMEN KONTROL EDECEKTİR.

Range Rover İLKBAHAR KONTROLÜ

UZMAN PERSONELİMİZ TARAFINDAN YAPILAN ALPAY OTO SERVİS İLKBAHAR KONTROLÜ, UZUN BİR KIŞIN ARDINDAN YENİ YILA GÜVENLE BAŞLAMANIZI SAĞLAMAK İÇİN Range Rover MARKA ARACINIZI KENDİNE GETİRME HİZMETİDİR.

Range Rover KIŞ KONTROLÜ

HAVALAR SOĞUMADAN KARDA VE BUZDA GÜVENLİ SÜRÜŞ SAĞLAMAK İÇİN KIŞ KONTROLÜMÜZE GÜVENEBİLİRSİNİZ. UZMANLARIMIZ EN ÖNEMLİ BİLEŞENLERİ YAKINDAN İNCELER VE Range Rover MARKA OTOMOBİLİNİZİ, KIŞ KOŞULLARIYLA BAŞ ETMEK ÜZERE HAZIRLAR.

Range Rover 10 NOKTA KONTROLÜ

Emniyeti elden bırakmam diyorsanız gelin Range Rover marka otomobilinizi, ayrıntılı ve uygun maliyeti bir şekilde kontrol edelim. Servis’in sunduğu 10 noktada kontrol, her türlü havada tüm yıl boyunca daha güvenli sürüşü garanti eder. Uzman servis personelimiz tarafından kontrol edilecek sistem ve bileşenlerin bazıları şunlardır:

 • Range Rover Elektronik sistemler
 • Range Rover Lastikler
 • Range Rover Lambalar
 • Range Rover Alt taban
 • Range Rover Korna
 • Range Rover Frenler (gözle inceleme)
 • Range Rover Silecekler
 • Range Rover Akü (gözle inceleme)
 • Range Rover Sıvılar
 • Range Rover Klima sistemi

Range Rover OTO EKSPERTİZ HİZMETLERİ

Aracınızın hasarlı ve yapılmasını istediğiniz yerlerini mail adresimize göndermeniz, servis ekibimizin incelemesi üzerine size geri dönüş yapılacaktır. Yapılacak inceleme sonrası aracınızdaki hasar hakında yaklaşık bir fiyat öğrenebilirsiniz.

Servis Beklentilerinizi Değiştirin!

Range Rover Özel Servis iZMİR’de başta Range Rover araçlarınız olmak üzere üst kalite tüm araçlar için için en iyi servis hizmetini vermektedir

Range Rover Aracınızın İstediği Tam Bakım

Başta Range Rover olmak üzere tüm marka ve modellerde teknik sorunların giderilmesi için çözüm üretiyoruz.

Garantili Range Rover Expertiz

Bünyemizde, firmamıza ait özel donanım ve yazılımlarla almak istediğiniz Range Rover araç için bilmeniz gereken tüm detayları söylüyoruz.

Range Rover Yedek Parça Orjinal Aksesuar

Aracınız için bulamadığınız bir parça veya aksesuar mı var? Başta Range Rover olmak üzere tüm araçlar için çözüm üretiyoruz.

HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER MARKALAR

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR. İzmir ve ilçelere tüm marka ve modeller için servis hizmeti sağlıyoruz

USTAYA SORUN

Ustaya sorun; Sorunuz ve cevabı sitemizde yayınlansın

HİZMETLERİMİZ

Periyodik bakım, servis, klima bakımı ve daha fazlası

İLETİŞİM

Aracınızın sorunlarına çözüm üretmek için bekliyoruz. İletişim Formu için tıklayın

KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYORUZ

OTO BAKIM HER YERDE, 15 yılı aşkın tecrübe ve birikimine dayanarak aracınızın marka ve modeline uygun varsa sizin tercihlerinizi de göz önünde tutarak en kaliteli yağı kullanmayı garanti eder. Bakım esnasında kullandığımız ürünlerin hepsi orijinaldir.

BİLGİLENDİRME;

Aracınızın onarımı ve bakımı esnasında, servisimizde bulunan bekleme salonunda dinlenebilir ve kablosuz internet hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İş yoğunlunuzdan dolayı aracınızı servisimize getiremediğiniz durumlarda, aracınız sizden alınmakta ( Vale Hizmeti ), bakım ve onarım işlemi tamamlandıktan sonra size tekrar teslim edilmektedir.

7/24 yol yardımı hizmetimiz, bize ihtiyaç duyduğunuz her an kusursuz çözüm sunmaktadır. 24 saat boyunca aktif olan araç size her türlü teknik desteği sağlamakta ve gerektiğinde çekici hizmeti sunmaktadır.