Lamborghini Özel Servis

Lamborghini Model Araçlar Düzenli Periyodik Bakım ve Check-Up Hizmeti. Uygun Fiyat. Profesyonel Hizmet. Müşteri Memnuniyeti.

Alpay Oto Lamborghini Özel Servis, Tamir ve Periyodik Bakım Servisi

Aracınızı Evine Getirin, Alpay Lamborghini Özel Servis

Lamborghini marka aracınızı Alpay Özel Servis’e bekliyoruz. Tüm bakımlarının yanı sıra kaporta-boya, mekanik, elektrik ve tüm periyodik bakımları konusunda uzman kadromuz ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Alpay Lamborghini Özel Servis Konak, Izmir. Tüm Lamborghini Marka Araçlarınıza Özel Lamborghini servisimizde hizmet vermekteyiz. Sürekli Lamborghini bakım kampanyaları ile en uygun fiyatlarda hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Lamborghini Yol Yardım için 7/24 telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Alpay Lamborghini Özel Servisi – İzmir ilçelerinde size en yakın Lamborghini Özel Servisi
Alpay Oto Lamborghini Özel servisi, Lamborghini markalı araçlarınızın Tamir ve bakım, Yedek Parça, Kaporta Boya, Mini Onarım, Elektrik ve Ücretsiz Hasar Tespit Hizmeti ile bilgisayar destekli teknik alt yapısı ile güvenle gerçekleştirmektedir.

Alpay Oto Lamborghini Özel servisi, araçlarınızı son teknoloji bilgisayar sistemi ile tarar ve teşhis koyar. Sizin için hızlı, güvenli ve en ekonomik çözümler üretir.

Alpay Oto Özel Lamborghini Servisi, Konak / İzmir’de siz değerli müşterilerimize Lamborghini Özel Servis ve tüm bakım hizmetleri vermektedir.

Lamborghini Periyodik Bakım

Her durumda önceliği müşteri memnuniyeti olan servislerimizde Lamborghini araçlarınızın yılda bir defa yapılması gereken bakımıdır.

Alpay Servis'te Lamborghini sahiplerinin her türlü ihtiyacı karşılanmaktadır.

Her durumda önceliği müşteri memnuniyeti olan servislerimizde Lamborghini araçlarınızın yılda bir defa yapılması gereken bakımıdır.

Alanında uzman olan Lamborghini ustalarımız ve ekibimiz sayesinde aracınıza yapılan değişim ve onarımlar ile araç ömrü uzatılır.Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde Lamborghini marka ve model araçlarda hizmet vermekteyiz.

Lamborghini periyodik bakım ve onarım servisimizde verdiğimiz hizmetler şunlardır;

Hava filtresi, polen filtre değişimi, yağ filtresi, yakıt filtresi temizliği ve onarımı

lastik bakımı, akü bakımı, ateşleme buji kontrolü,fren sistem kontrolü,klima sistem kontrolü süspansiyon kontrolü, egzoz sistem kontrolleri yapılır.

Alpay otomobil servislerimizde gerekli tespitler ile araç bakımı ve onarımı yapılarak aracınızla sağlıklı bir yolculuk yapmanız sağlanır.

Lamborghini Bakım Onarım

Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan Lamborghini araçlarınızın, periyodik bakım, onarım ve hasar onarımlarına ihtiyaçları vardır.

Birçok karmaşık işlem ve bazı onarımlarda özel takım ve diagnostic textbook gerekmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış Lamborghini araçlarınızda ise bu ihtiyaç daha üst seviyededir. Alpay Lamborghini özel oto Servisi olarak, profesyonel bilgi, deneyimleri ve en modern donanımla her türlü servis ihtiyacınızda yanınızdadır.

Servis ve Lamborghini Orijinal Parçaları

Klasik, sport veya modern modeli olması fark etmeden. Lamborghini'niz bakımı, korunması ve onarımı için en iyi ilgiyi göstereceğiz. Ve Lamborghini Orijinal Parçaları sayesinde, orijinal otomobilinizin orijinal kalacağından emin olabilirsiniz.

Lamborghini Bakım Paketi

Teknolojik olarak ileri seviyede ekipmanlarla donatılmış olan aracınız senelik olarak bakıma girmesi zorunludur.

Ayrıcalıklı Hizmet

Ayrıcalıklı olmak istiyorsunuz. Bu yüzden Lamborghini kullanıyorsunuz ve özel bir hizmete layıksınız. Kusursuz, profesyonel ve dinamik titiz bir hizmet. En önemlisi ise sizin ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayabilmek.

Alpay Hızlı Servis (Pit Stop)

Toplam işçilik süresi 1.5 saati geçmeyen işlemleriniz için ayrı bir atölyede hızlı servis hizmeti vermekteyiz.

Alpay Vale Hizmeti

Servisimize gelemediğiniz durumlarda biz size geliyoruz aracınızın işlemlerini tamamlayarak istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Uzman Kadro

Koşulsuz müşteri memniyetini sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak.Alpay Servis olarak, Lamborghini model araçlarınıza, modern teknik donanımımız ve konusunda uzman kadromuz ile servis vermekteyiz.

Alpay Yol Yardım Hizmeti

Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek için oluşturulmuş Alpay Oto Acil Servis, 7/24 hizmetinizdedir.

SERVİS RANDEVUSU

Alpay Oto Servis randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

7/24 SERVİSE TESLİM

Alpay Oto Servis randevunuzu istediğiniz tarihte ve istediğiniz servis danışmanını seçerek kolaylıkla alabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Alpay oto servis hizmetleri hakkında her türlü soru ve talebiniz için formu doldurup iletişime geçin.

Size Önem Veriyoruz

Her türlü görüş, öneri ve eleştiriye açık olmak. Çalışmalarımızın her alanda kaliteyi ve kalite bilincini yaymak ve uygulamak..

Güvenilir Hizmet

Oluşabilecek her türlü soruna önceden hazırlıklı olmak ve en hızlı ve etkili çözüm üretmek. Firma içi ve dışı iletişimleri hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmek.

Vizyon-misyon

Kaliteden Ödün Vermiyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet standardını sürekli yükseltmek. Hizmetiçi eğitimlerimizle personelimizi eğitip geliştirmek.

Alpay Servis Felsefesi

Yaptığımız işi seviyoruz. Tamamen hazırız. İşimizi severek yapıyoruz. Biz her zaman hazırız. Her gün %100 performans ile çalışıyoruz. Bazıları bunu çılgınlık olarak görüyor. Biz ise günlük işimiz diyoruz. Bir gönül işi. Bir onur meselesi. Sonuçta, bir Alpay oto servisiyiz. Markamıza bağlıyız.

Üstün kalite ile araç bakım hizmeti

Alpay Oto Servis; Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Land Rover, Lamborghini, Maserati, Mini Cooper, Mercedes - Benz, Porsche, Range Rover, Skoda, Seat, Volvo, Volkswagen ve Volkswagen Ticari modelleri ve diğer marka araçlara hizmet verebilen, otomobil servis organizasyonudur.

Servis Randevu Formu

Değerli ziyaretçimiz; Bu bölümden aracınızın bakımıyla ilgili servis randevunuzu alabilirsiniz. Servis randevunuz için tercih ettiginiz tarih ve saat , uygunluğu kontrol edildikten sonra müşteri temsilcimiz size daha ayrıntılı bilgi sunacaktır, şayet arzu ettiğiniz saat tarih uygun değilse size bu konuda yardımcı olamak amacıyla telefonunuz aracılığıyla size ulaşacaktır. Formu doldururken bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Teşekkür ederiz.

SERVİS HİZMETLERİ

Alpay Otomobil Servis Kampanyaları

Alpay Servis Araç Kampanyaları sayfasında güncel araç kampanyalarını inceleyebilir, dilediğiniz kampanyaya online başvurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

ALPAY SERVİS ekibi olarak servis işlemlerinizi mümkün olduğunca kolay ve sorunsuz yapmak istiyoruz. Aşağıda, sıkça sorulan bazı sorular bulunmaktadır. Sorunuz, aşağıda listelenmiyorsa lütfen (+90) 232 435 25 25 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimize başvurmaktan çekinmeyin.

GÜNCEL HABERLER

Otomobil dünyasında yaşanan gelişmeler, 2019'da çıkan yeni otomobil modelleri; ikinci el araba haberleri ve incelemeleri Alpay Servis'de!

Görüş ve Önerileriniz

Alpay oto servis hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için görüş ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşın.

Call Now ButtonHemen Ara!
×